Jesteśmy doświadczoną i sprawdzoną firmą. Początek naszej działalności przypada na przełom 1999 i 2000 r. Od początku istnienia naszej firmy największy nacisk kładziemy na to, aby nasza pomoc stała na najwyższym poziomie oraz by spełnić Państwa choćby najbardziej wygórowane oczekiwania.

Wraz z naszym doświadczeniem i profesjonalizmem idzie w parze uczciwość co uważamy za mocny atut naszej firmy. Zajmujemy się pogwarancyjnym serwisem laptopów wszystkich światowych marek takich jak: Acer, Hawlett Packard (HP), IBM, Toshiba, Asus , Clevo, Dell, Compaq, Gericom, Maxdata, Packard Bell, Sony, Medion, Network, Apple, Yakumo, California Access, Gateway i wiele innych.

Serwisujemy również : palmtopy, projektory multimedialne, nawigacje satelitarne GPS, kamery, aparaty cyfrowe oraz inne podobne urządzenia. Przyjmujemy zamówienia wysyłane pocztą elektroniczną z dokładnym adresem odbiorcy i listą życzeń dotyczącą sprzętu. Telefonicznie skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy zamówienie oraz ustalimy termin odbioru sprzętu. Możecie Państwo również do nas zadzwonić i tą drogą złożyć zamówienie. Dzięki współpracy z profesjonalną firmą kurierską jesteśmy w stanie odebrać od Państwa sprzęt z każdej miejscowości w Polsce. 

Drugim sposobem na przyjęcie zlecenia usługi jest dostarczenie danego sprzętu do biura obsługi klienta, gdzie zostanie on przyjęty przez bardzo miłą obsługę. Po zakończeniu ekspertyzy skontaktujemy się z Państwem i dostarczymy wszelkich informacji na temat usługi a także przypuszczalnych kosztów. W naszej ofercie można znaleźć wszelaki wybór części do notebooków min. świetlówki, baterie bios, płyty główne, obudowy, ramy, matryce, ładowarki, zasilacze samochodowe, przetwornice, baterie, napędy CD, DVD i inne.

© 2016 notebookservice.pl