Witam Państwa w imieniu firmy Notebook Service

Jesteśmy doświadczoną i sprawdzoną firmą. Od początku naszej działalności największy nacisk kładziemy na to, aby nasza pomoc stała na najwyższym poziomie oraz by spełnić Państwa choćby najbardziej  wygórowane oczekiwania. Wraz z naszym doświadczeniem i profesjonalizmem idzie w parze uczciwość co uważamy za mocny atut naszej firmy.

Zajmujemy się pogwarancyjnym serwisem laptopów wszystkich światowych marek takich jak: Acer, HP, IBM, Toshiba, Asus , Dell, Compaq, Gericom, Maxdata, Packard Bell, Sony, Medion, Apple, California Access, Gateway i wiele innych. Serwisujemy również : palmtopy, projektory multimedialne, nawigacje satelitarne GPS, kamery, aparaty cyfrowe oraz inne podobne urządzenia.

Przyjmujemy zamówienia wysyłane pocztą elektroniczną z dokładnym adresem odbiorcy i listą życzeń dotyczącą sprzętu. Telefonicznie skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy zamówienie oraz   ustalimy termin odbioru sprzętu. Możecie Państwo również do nas zadzwonić i tą drogą złożyć zamówienie. Dzięki współpracy z profesjonalną firmą kurierską jesteśmy w stanie odebrać od Państwa sprzęt z  każdej miejscowości w Polsce.

Drugim sposobem na przyjęcie zlecenia usługi jest dostarczenie danego sprzętu do biura obsługi klienta, gdzie zostanie on przyjęty przez bardzo miłą obsługę. Po zakończeniu ekspertyzy skontaktujemy się z Państwem i dostarczymy wszelkich informacji na temat usługi a także przypuszczalnych kosztów.

W naszej ofercie można znaleźć wszelaki wybór części do notebooków min. świetlówki, baterie bios, płyty główne, obudowy, ramy, matryce, ładowarki, zasilacze samochodowe, przetwornice, baterie, napędy CD, DVD i inne.

© 2016 notebookservice.pl